נעים להכיר

שלום ונעים להכיר. שמי עינת פלדחי, פסיכולוגית קלינית מומחית, עוסקת בטיפול נפשי למבוגרים (18+) ולאוכלוסיית הגיל השלישי. אני פוגשת את מטופלי בקליניקה בתל-אביב ברחוב שקט ועטוף ירק בסמוך לתחנת רכבת מרכז. הקמתי את האתר הזה כדי שתוכלו להכיר אותי ולהתרשם מגישתי הטיפולית ומניסיוני בטיפול בחרדה, דיכאון, מחלות נפש, מצבים טראומתיים, קשיים בדימוי העצמי, קושי במערכות יחסים ובמצבים נפשיים נוספים, תוך ליווי רגיש ועדין של מטופלי בתהליכים של צמיחה והתפתחות אישית.  אשמח שתפנו ונוכל לברר ביחד האם אוכל  לעזור לכם.

ב-20 השנים שצברתי בעבודה כפסיכולוגית זכיתי ללוות מטופלים שהתגוררו במקומות שונים בארץ ובאו מרקעים תרבותיים וחברתיים מגוונים. רכשתי ניסיון רב בעבודה עם מצבי חרדה, דיכאון, טראומה, אובדן, קשיים בדימוי בעצמי, קושי בגיבוש הזהות האישית והמקצועית, קשיים ביחסים הזוגיים ועוד. עבדתי עם אנשים הסובלים מהפרעות נפשיות מאובחנות כגון דיכאון קליני, הפרעות אישיות, מאניה דפרסיה וסכיזופרניה. במקרים אחרים ליוויתי את בני המשפחה (בני זוג, הורים, אחים) של אנשים המתמודדים עם מחלה גופנית או נפשית. בנוסף לכל אלה צברתי ניסיון רב בעבודה עם אוכלוסיית הגיל השלישי. אני מגיעה למפגש הטיפולי מתוך עמדה של סקרנות פתיחות לאדם באשר הוא אדם ומתוך הערכה וכבוד לזהותו הייחודית.

ניסיוני הקליני כולל בין היתר עבודה כקצינת פסיכולוגיה בחיל האוויר (2007-2009), במחלקת אשפוז יום ובמרפאת מבוגרים בבית החולים סורוקה (2009-2011), בעמותת ״עמך״ לניצולי שואה ולבני הדור השני (2012-2014), ובשירותי הייעוץ לסטודנט באוניברסיטת חיפה (2015-2018). כיום, במקביל לקליניקה הפרטית, אני עובדת במרפאה הפסיכיאטרית למבוגרים בבית החולים איכילוב.

השכלה

  • דוקטורט במסלול הבין תחומי לפסיכואנליזה בחוג ליעוץ והתפתחות האדם באוניברסיטת חיפה (2017-2020).
  • בית ספר לפסיכותרפיה פסיכואנליטית, אוניברסיטת חיפה, מסלול מבוגרים (2013-2016).
  • לימודי השלמה לפסיכולוגיה קלינית, אוניברסיטת תל אביב (2004-2006).
  • תואר שני בפסיכולוגיה, המגמה לנוירופסיכולוגיה, האוניברסיטה העברית (1999-2002).
  • תואר ראשון בפסיכולוגיה וכלכלה, אוניברסיטת תל אביב (1993-1997).
Scroll to Top